Popotniški forum

Z avtom nekam po Evropi

Dodan 05.09.19 @21:45:29
Klemen Bizjak | Gost | odg. 05.09.2019 @21:45 Prijavi neprimeren komentar
Iščem sopotnika ali sopotnico za aktivne počitnice v obliki potovanja z avtom nekam po Evropi za okoli 7-10 dni. Destinacija in čas trajanja potovanja sta odvisna predvsem od dogovora. Planiran časovni okvir za odhod je nekje par delovnih dni po doseženem dogovoru, povratek pa ne bi smel biti kasneje kot konec septembra. Potovala bi z mojim avtom, v katerem se tudi udobno spi (enoprostorec, 2,1m dolžine za spanje). Potovanje je mišljeno bolj kot low budget in na taborniški (preprost) način, kjer bi se vsakodnevno premikala do novih krajev (mesto ali podeželje) in jih raziskovala. Kakšen dan oddiha vmes verjetno tudi ne bo manjkal. Moja ideja bi bila mogoče obisk Poljske ali Baltskih držav, je pa vse zaenkrat še stvar dogovora. V kolikor pa se navdušuješ nad hribolazenjem in mogoče celo feratami, bi tudi imel temu prilagojeno idejo za potovanje. V kolikor sem zbudil tvoje zanimanje, se mi javi na: klemen.bizjak@amis.net Starostnih omejitev ni, ker iščem predvsem nekoga, ki bi mu ustrezal tak način potovanja. Sam sem star 29 let in imam že veliko izkušenj s potovanji po Evropi, zadnja leta prav na opisan način.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.