Popotniški forum

VPIS ZA STATUS

Dodan 11.11.09 @12:07:40
ajda | Gost | odg. 17.01.2015 @11:21 Prijavi neprimeren komentar

jah js bom plačala ta en izpit, mogoče bom clo šla pisat, učila se glih ne bom. imaš pa na voljo 3 roke za plačan izpit. torej če ga februarja ne naredim, grem lahko naslednič še enkrat pisat.

:) | Gost | odg. 29.01.2015 @11:21 Prijavi neprimeren komentar

Se je možno vpisati v kakšno višjo šolo sedaj, kajti kmalu bo potekel status zaradi dopolnjenih 26tih let?

Nik | Gost | odg. 30.01.2015 @12:51 Prijavi neprimeren komentar

Zivjo!

Zanima me ce kdo ve ali katerakoli sola se vpisuje za status glede na to da smo ze sredi solskega leta? Vem da je pozno ampak sem bil do sedaj zaposlen v s.p.ju, za naprej pa to ni vec mozno. Prosim za odgovor ce kdo karkoli ve na mail nikidric@gmail.com

pa ne potrebujem komentarjev lenoba lena pejt studirat ker ce mal odpreste oci boste vidli da je nasa drzava v pi.. zato iscem alternative dokler se ne spokam od tle.

hvala

Nevednez | Gost | odg. 06.02.2015 @12:14 Prijavi neprimeren komentar

Sem dobil mail od SUAŠ-a glede diferencialnih izpitov in samostojnega dela pri strokovnih predmetih..zdej pa ne vem - se izpolni vsa rumena polja ali le za letnik v katerega sem vpisan? Koliko ur se vpiše, da bo dovolj in hkrati ne pretirano? Hvala za nasvet

rozica89 | Gost | odg. 13.02.2015 @21:31 Prijavi neprimeren komentar

Je mogoče kdo od vas bil vpisan na Landis pa so ga izpisali zaradi neopravljanja izpitov? Jaz sem to leto prviš vpisala za status tja in danes sem dobila pismo, da nimam urejenega zdravstvenega zavarovanja zaradi poteka statusa. Ima kdo mogoče podobno izkušnjo? 

| Gost | odg. 15.02.2015 @10:34 Prijavi neprimeren komentar

Ima kdo kakšno idejo o primernem številu ur samostojnega učenja dif. izpitov na suaš?
@ Nevednez: Kako si torej izpolnil tabelo?
Lp

Kitty | Gost | odg. 16.02.2015 @09:26 Prijavi neprimeren komentar

Tudi mene so izpisali iz Landisa in sem zvedela isto šele, ko sem dobila pošto iz zavarovalnice. Mogoče kdo ve kam se lahko vpišem sedaj sredi leta?

Zmedenka | Gost | odg. 19.02.2015 @19:23 Prijavi neprimeren komentar

Živjo. Jaz sem pa lani diplomirala in bom novembra 2015 dopolnila 26 let. Zanima me kakšne možnosti imam za šolsko leto 2015/16 za vpis za pridobitev statusa? Se sploh lahko še kam vpišem za delo preko študentskega servisa? Hvala in lep pozdrav

Nejcc | Gost | odg. 18.03.2015 @16:37 Prijavi neprimeren komentar

Jest sem na Geossu vsakič pač en ispit na let naredu, pa sem mel mir. SUAŠ pa Landis se pa ne držijo tistega k rečejo... majo kolegi kr probleme - te izpišejo pa nč ne veš o tem.

franc fov | Gost | odg. 23.03.2015 @19:42 Prijavi neprimeren komentar

a ima kdo izkusnjo s FOV in neopravljanjem izpita kot oseba brez statusa? Nisem se uspel pravocasno odjavit in so mi poslali poloznico za izpit, katerega seveda nisem opravljal... je mozno to kakorkoli izpodbijat? ima kdo izkusnje? 30€ je za mene pac 30€...  

Pika | Gost | odg. 09.05.2015 @21:00 Prijavi neprimeren komentar

Zivjo! Imam eno vprasanje in bi bila zelo vesela kakrsnekoli pomoci :-) koncala sem ze univerzitetni dodiplomsko studij, trenutno pa sem vpisana kot absolvent na podiplomskem studiju in moram napisati samo se magistrsko nalogo, kar pa bo zaradi odsotnosti mentorice mozno sele naslednje studijsko leto, vendar ne morem podaljsati absolventa in bom takrat brez statusa. A mogoce kdo ve, kam se lahko kljub novi zakonodaji vpisala v prihodnjem studijskem letu, da bi lahko vsaj se eno leto delala preko studentskega servisa? Ze nekaj mesecev poskusam najti zaposlitev, a neuspesno, tako da bi se fiktivno vpisala vsaj za to, da lahko delam preko studentskega servisa. Ce kdo kaj ve, naj se mi prosim javi na slovenian.orange@gmail.com. Zelo bom hvalezna vsakrsne pomoci :-)

AH | Gost | odg. 06.06.2015 @13:03 Prijavi neprimeren komentar

Sem v podobnem polozaju. No imam zelo vredu delo in ve bi zelel zaposlitev pri enakem deludajalci bi moral pocakat se priblizno eno leto. To pa je tudi razlog, da bi zelel imet se eno letos statusa (star sem 24). Torej kako bi lahko najceneje prisel do statusa (student/dijak) s čim manj skrbi zanima tudi mene. Hvala za odgovor.

Boroot | Gost | odg. 07.07.2015 @13:33 Prijavi neprimeren komentar

Mene tudi zanima kam se da sploh vpisati za status v letu 2015/2016. Se je morda že kdo vpisal kam??

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.